Sympatyczne spotkanie z okazji Dnia Kobiet

Data: 09-03-2017    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Sympatyczne spotkanie z okazji Dnia Kobiet

Blisko sto pań spotkało się w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Ujściu, aby świętować Dzień Kobiet. Oprócz poczęstunku, zadbano o oprawę muzyczną. Dla zaproszonych wystąpił ujski Chór Milenium oraz jego dyrygent, Marek Frąckowiak, który zaśpiewał kilka znanych szlagierów. Życzenia z okazji Dnia Kobiet złożył wszystkim paniom wicestarosta Stefan Piechocki:

- Gorąco dziękuję za zaproszenie. Życzę paniom dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności i zapału w realizacji zadań, choćby podczas wyjazdu na XI Ogólnopolską Prezentację Stołów Świątecznych, która odbędzie się w Nadarzynie. Właśnie tam nasze Koło zaprezentuje różnorodność lokalnego folkloru, jak również swój kulinarny kunszt. Powiat Pilski, chcąc pomóc w realizacji tego zadania, wesprze je finansowo.

Podczas spotkania przedstawiono sprawozdanie z działalności za 2016 rok, a w szeregi koła przyjęto  trzy nowe członkinie.

Wszystkiego najlepszego, Drogie Panie!